fly with me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


so fly with me
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
CHAT

 

 ..felhasználók hírei..

Go down 
+14
zoey carsten
cassandra m. norrington
vivienne darkbloom
nathaniel chris jonson
milo lassen
alex fletcher
nina mckey
savannah austin
rachel m. hallwood
adam b. larson
candice egerton
delilah gearhart
magdalena howard
lianna
18 posters
SzerzőÜzenet
lianna
..admins..
..admins..
lianna


●hozzászólások száma : 97
●csatlakozott : 2012. Jul. 30.

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyHétf. Júl. 30, 2012 10:13 am

Használat!

akkor írj ebbe a topicba, ha előre láthatóan hiányozni fogsz, vagy ha bármi mondandód van, és a lent látható kódot használd. (:


Kód:
<center><div style="height: 40px; font-size: 30px; font-family: Aint Nothing Fancy; text-align: center; text-transform: lowercase; line-height: 92%; color: #CE2029; letter-spacing: -2px; width: 250px">HÍR RÖVID CÍME!</div>
<div style="margin-top: -39px; font-size: 11,5px; font-family: Courier New; text-align: justify; text-transform: lowercase; line-height: 92%; color: #B3B3B3; letter-spacing: 1px; width: 250px">ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben ide jön a hír részletesebben</div>
Vissza az elejére Go down
magdalena howard
..old partyfaces..
..old partyfaces..
magdalena howard


●hozzászólások száma : 43
●csatlakozott : 2012. Jul. 31.
●kor : 34

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyPént. Aug. 03, 2012 3:27 am

hiányzás

ó, aloha. szóval szeretném közölni a díszes társasággal, hogy szerény személyem szombattól vélhetően szerdáig, de keddig minimum, wellnesezni fog valahol, valami csodálatos szállodában és reméli, hogy ezáltal új emberként fog visszatérni, hogy aztán tovább rontogathassa a kis tudatlan bulizós tinédzsereket. muhaha. bazinga.
Vissza az elejére Go down
delilah gearhart
..they make the bests..
..they make the bests..
delilah gearhart


●hozzászólások száma : 112
●csatlakozott : 2012. Jul. 31.
●kor : 29
●tartózkodási hely : lewistown

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyPént. Aug. 03, 2012 3:38 am

BYE-BYE!

nagy örömötökre, bánatotokra, azt tudom, hogy nicky drága le fogja szarni, nem leszek pár napig, mert jön a sziget, és kikönyörögtem egy hetijegyet, szóval... egészen pontosan: 2012. augusztus 8-13-ig ne számítsatok rám! kitartás, hamar el fog telni ez az idő, és kicsit hullaként, sok élménnyel gazdagodva és vigyorogva fogok visszajönni.
csók, addig meg legyetek rosszak.(:

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyPént. Aug. 03, 2012 7:31 pm

Missing!

Sajnálatos módon nem lehetek egy ideig, mert a szüleimnek melege lett a panelban így le megyünk a nagypapámhoz ahol még áram sincs nem, hogy net! Hogy tud így valaki élni? Na mindegy. A lényeg, a lényeg nem leszek egy ideig. 4-5 napig ne számítsatok rám. Oh és nem felejtettelek el Rach! Amint hazaérek az első lesz, hogy megírom neked a reagot! Remélem nem haragszol! Na puszi nektek és jót ne halljak senkiről! Wink
Vissza az elejére Go down
candice egerton
..just some parties..
..just some parties..
candice egerton


●hozzászólások száma : 34
●csatlakozott : 2012. Jul. 31.
●tartózkodási hely : lewistown

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptySzer. Aug. 08, 2012 2:34 pm

hiányzás

szóval most én jövok: (. ma,azaz 9-én elutazom családdal a nyagihoz és hétfőn jövünk vissza. ahogy visszajöttem írok reagot mindenkinek. onnan biztos, hogy nem fogok tudni feljönni, mert nincs net. na jók legyetek puszi.


A hozzászólást candice egerton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 15, 2012 1:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
adam b. larson
..they make the bests..
..they make the bests..
adam b. larson


●hozzászólások száma : 5
●csatlakozott : 2012. Jul. 31.
●kor : 29

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptySzer. Aug. 08, 2012 4:55 pm

csodáljatok továbbra is

Na most, tudom, hogy tartozom nem egy reaggal, de most tiplit kell vernem. Csak pár nap még így pluszba, ha vissza jövök, írok mindenkinek, sorry, tényleg, nekem is nehéz itt hagyni a népemet, de nem tudok másként tenni.
Ha minden igaz, akkor hétfőn már itt leszek, de azért inkább mondom a keddet.
Ne veszítsétek el a hiteteket, jövök amint tudok.

Csumidázlak titeket.
Vissza az elejére Go down
rachel m. hallwood
..parties are dangerous..
..parties are dangerous..
rachel m. hallwood


●hozzászólások száma : 47
●csatlakozott : 2012. Aug. 01.
●kor : 29

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 9:07 pm

távollét

Megpattanok én is egyet nyaralni, vagyis mától, aug. 18-ig legalább nem leszek elérhető, utána pedig majd serényen igyekszem utolérni magamat az esetleges tartozásokkal. Addig is hellóbelló, minden jót mindenkinek (:
Vissza az elejére Go down
savannah austin
..they bring us things..
..they bring us things..



●hozzászólások száma : 3
●csatlakozott : 2012. Jul. 31.

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyPént. Aug. 10, 2012 2:29 am

away, away!

sziasztok! holnap, azaz aug. 11.-én nem leszek elérhető, aztán keddtől vasárnapig szintén. addig is jó játékot mindenkinek és nagy-nagy ölelés!^^
Vissza az elejére Go down
nina mckey
..old partyfaces..
..old partyfaces..
nina mckey


●hozzászólások száma : 19
●csatlakozott : 2012. Aug. 01.

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyPént. Aug. 10, 2012 9:34 am

útban a világhírnév felé

nos,holnap reggel elutazom és csak vasárnap estefelé érkezem meg...addig okosak legyetek, főleg Sallie és Wes, rátok vonatkozik. ♥
Vissza az elejére Go down
alex fletcher
..most of the parties..
..most of the parties..
alex fletcher


●hozzászólások száma : 10
●csatlakozott : 2012. Aug. 05.
●kor : 32
●tartózkodási hely : lewiston - a legnagyobb partykon megtalálsz

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyVas. Aug. 12, 2012 6:53 am

Válság

Nos, váratlan dolog történt... írói válságban szenvedek, de megpróbálok minél hamarabb reagolni azoknak akiket ez érint!!

Vissza az elejére Go down
milo lassen
..most of the parties..
..most of the parties..
milo lassen


●hozzászólások száma : 63
●csatlakozott : 2012. Aug. 03.
●kor : 32
●tartózkodási hely : lewistown

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyVas. Aug. 12, 2012 11:23 pm

lost

na, mivel én el vagyok utazva, fájdalom, de jó pár napig nem láttok majd. és írni sem tudok, szóval majd a hét végén számítsatok rám ;D
Vissza az elejére Go down
nathaniel chris jonson
..old partyfaces..
..old partyfaces..
nathaniel chris jonson


●hozzászólások száma : 2
●csatlakozott : 2012. Aug. 07.

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyHétf. Aug. 13, 2012 3:51 am

MISSING

sajnálom, hogy az első napom után hiányzással kezdek, de kénytelen vagyok, mivel elutazunk a Velencei-tóhoz. péntek este jó esetben meg tudom kaparintani a gépet. mivel egyenlőre nem játszottam senkivel, ezért nem okozok ezzel különösebb bajt. addig is várnotok kell rám csajok ; )
Vissza az elejére Go down
vivienne darkbloom
..most of the parties..
..most of the parties..
vivienne darkbloom


●hozzászólások száma : 43
●csatlakozott : 2012. Aug. 09.
●kor : 30
●tartózkodási hely : lewistown

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyKedd Aug. 14, 2012 11:31 pm

gone

Nos, végül úgy látszik ide is kell írnom. Péntektől keddig nem leszek. Majd ismét jövő hét péntektől, hétfőig, így leghamarabb reaggal abban a két szabad napomban, vagy 27-én tudok szolgálni.
Vissza az elejére Go down
cassandra m. norrington
..old partyfaces..
..old partyfaces..
cassandra m. norrington


●hozzászólások száma : 6
●csatlakozott : 2012. Aug. 11.
●tartózkodási hely : # gyakorta változó #

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptySzer. Aug. 15, 2012 9:28 am

(:

nos, aligha tűnik fel majd igazán a hiányom, mindenesetre szeretném jelenteni, hogy nem örökre tűnök el, hétfőn, vagy kedden jövök vissza, terveim szerint ihlettel és hozzászólással, ha minden jól alakul. addig is jó játékot ; )
Vissza az elejére Go down
zoey carsten
..just some parties..
..just some parties..
zoey carsten


●hozzászólások száma : 21
●csatlakozott : 2012. Aug. 01.
●kor : 30
●tartózkodási hely : lewistown

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzás   ..felhasználók hírei.. EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 4:49 am

Hiányzás!

Holnap elutazom! 8-10 napig nyaralni vagyok, és kicsit talán túl messze leszek a géptől, hogy tudjak jelentkezni! Pápi Wink



..felhasználók hírei.. Tumblr_m0attmaJAy1qa9zy1o1_500
Vissza az elejére Go down
darcy everett
..they make the bests..
..they make the bests..
darcy everett


●hozzászólások száma : 56
●csatlakozott : 2012. Jul. 31.
●tartózkodási hely : lewistown

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyVas. Aug. 19, 2012 8:21 am

Hiányzás!

a következő héten, vagyis holnaptól, alig leszek, péntektől pedig egyáltalán nem, mert elutazom Prágába. (: legyetek jók és rosszak, ha gáz van, Cilihez lehet fordulni. (:
Vissza az elejére Go down
lena stevenson
..most of the parties..
..most of the parties..
lena stevenson


●hozzászólások száma : 46
●csatlakozott : 2012. Aug. 04.
●kor : 29
●tartózkodási hely : lewistown

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyKedd Aug. 21, 2012 8:43 am

hiányzás

holnaptól szombatig nem leszek, mert megyek vitorlázni, de nagyon jó esetben szombat este reagolok, addig is sziasztok. (:
Vissza az elejére Go down
candice egerton
..just some parties..
..just some parties..
candice egerton


●hozzászólások száma : 34
●csatlakozott : 2012. Jul. 31.
●tartózkodási hely : lewistown

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptySzer. Aug. 22, 2012 9:06 pm

lost

kicsit elfoglalt vagyok mostanában. lassan suli, nyár végi feladatok, és itthon is történtek dolgok. szóval amint tudok írok reagot mindenkinek, legyetek türelemmel. sietek ahogy tudok. csóközön.
Vissza az elejére Go down
delilah gearhart
..they make the bests..
..they make the bests..
delilah gearhart


●hozzászólások száma : 112
●csatlakozott : 2012. Jul. 31.
●kor : 29
●tartózkodási hely : lewistown

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptySzer. Aug. 29, 2012 1:13 pm

CSÓK

cicukák holnap sem nagyon leszek már, péntektől vasárnapig meg szinte egyáltalán nem, mert osztálytáborban leszek, Zamárdiban, jujdejólesz, istenem. aztán meg suli, de az nem számít. szeretlek titeket, csók mindenkinek, fogadjatok szót lianna-nak, amíg én nem leszek.
Vissza az elejére Go down
adam b. larson
..they make the bests..
..they make the bests..
adam b. larson


●hozzászólások száma : 5
●csatlakozott : 2012. Jul. 31.
●kor : 29

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptySzomb. Szept. 08, 2012 11:57 am

idő hiány

Sajnálatos módon nincs időm vinni a karaktert.
Nem szívesen, de le kell, hogy mondjak róla, viszont nem szeretném töröltetni.
Szívesen átadom valakinek, akár egy kis időre, vagy örökre.
Nehéz volt meghoznom ezt a döntést, de sajnos szükséges.
Aki esetleg úgy gondolja, hogy átvenné, az írjon nekem egy üzenetet.
Az elkövetkezendő napokban igyekszem majd felnézni.

Előre is köszönöm az érdeklődőknek.

Face
Vissza az elejére Go down
gary d. perkins
..old partyfaces..
..old partyfaces..
gary d. perkins


●hozzászólások száma : 11
●csatlakozott : 2012. Aug. 14.

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:54 am

munka!

nem inaktiválódom, csak kapóra jött egy meló, amit nem hagyok ki. Ez a jövő hetet érinti még, aztán szabadosabb lesz a beosztásom, szóval utána már fogok tudni jönni. Lena, Natalie, írok azután mindenképp, ne tűnjetek el. Meg neked is leszek, Cara Wink
Vissza az elejére Go down
frankie taylor
..old partyfaces..
..old partyfaces..
frankie taylor


●hozzászólások száma : 17
●csatlakozott : 2012. Aug. 09.
●kor : 31
●tartózkodási hely : itt-ott

..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. EmptyKedd Szept. 11, 2012 7:10 am

Iskola

Sziasztok! Tudom, tudom írnom kéne stb...és NAGYON-NAGYON sajnálom de nincs időm. 12 órám van meg ilyenek örülök, ha elalvás nélkül hazaérek. :\ Szóval tényleg bocsi, és megértést köszönjük:
Frankie; Lenny; Lis
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





..felhasználók hírei.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..felhasználók hírei..   ..felhasználók hírei.. Empty

Vissza az elejére Go down
 
..felhasználók hírei..
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fly with me :: Crush a bit, little bit :: People told me-
Ugrás: