fly with me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


so fly with me
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
CHAT

 

 kevin holland

Go down 
SzerzőÜzenet
kevin holland

kevin holland


●hozzászólások száma : 2
●csatlakozott : 2012. Sep. 17.
●kor : 36
●tartózkodási hely : Lewistown

kevin holland Empty
TémanyitásTárgy: kevin holland   kevin holland EmptyKedd Szept. 18, 2012 11:12 pm



kevin holland

becenév: kev
születési idő, hely: 1988 április 14.
csoport: old party faces
titulus: funny teacher
play by: joseph morgan

my life?!

két diákom mellett ébredni nem épp a legkellemesebb, de az ilyen bulikban, mint ez előfordul. Kissé többet ittam a kelleténél, de ezzel nem csak én voltam így. Akármennyire is felelősség tudó vagyok, nem gondoltam volna, hogy itt ébredek valaki más házában, meztelenül, két tizenévessel. Nem biztos, hogy jó ötlet volt elmenni arra a bulira, de muszáj volt, mert ezt leszámítva túl jó volt. Mindenki azt hinné, hogyha egy tanár bulizni jár, akkor már nincs meg a tisztessége, vagy mije. Ez nem így van. A diákok mindig is tisztelet tudóan bánnak velem az iskolában. A bulikon nem, de ott nem is várom el tőlük. Ez után az eset után akár ki is rúghatnak, de ez a két hölgyike jobban be volt rúgva, mint én, szóval ha lelépek mielőtt felkelnek nem lesz semmi. Nem fognak emlékezni arra, hogy én itt jártam, vagy, hogy velük töltöttem az estét, vagy inkább az éjszakát. Az egyik lány alól kiemeltem a kezem, a másik hölgy alól, meg kimásztam úgy, hogy ne keljen rá fel egyik sem. Ha ez kiderülne nekem végem lenne, vagy legalább is az állásomnak, mert már 18 év felett voltak a lányok, de azért mégis csak én vagyok a tanáruk. Gyorsan felöltöztem és elindultam hazafelé. Nem laktam onnan messze, viszont bajban voltam, mert volt tíz percem, hogy hazaérjek, lezuhanyozzak, összekészüljek, majd elmenjek az iskolába, mert sajnos ma volt első órám. Kissé késve, de sikerült beérnem. Az óra negyvenöt hosszú percig tartott, majd volt 3 óra szünetem, mert akkor lyukasóráim voltak. Az utolsó órám után, megjelent az a két lány akikkel az éjszakát töltöttem és beszélni akartak velem.
-Mondjátok csak lányok, hallgatlak titeket.-teljesen nyugodtan tűntem, de be voltam rezelve, hogy ők mégis emlékeznek valamennyire arra az éjszakáról. Szerencsére ez nem így volt, csak azt szeretnék tudni, hogy én tudom-e, hogy kivel töltötték az éjszakát. Az első gondolatom az volt, hogy ez az, nem emlékeznek rá. A második, hogy nem szabad, hogy rájöjjenek, hogy én voltam.
-Nem tudom kivel voltatok, csak annyit láttam, hogy valami sráccal mentek el valahova.-a többi tanárhoz képest én tudok hazudni, elég meggyőzően, így a lányok megköszönték a "segítséget" majd elmentek. Ezek után hazamentem és reménykedtem benne, hogy soha többet nem teszek ilyet és azok a lányok nem fognak emlékezni rám, soha. A lányok nem is emlékeznek, de én azóta is bulizom, amikor csak tehetem és ugyanúgy ébredtem már egy két diákom mellett, de ők sosem emlékeznek rám. Szerencsére, mert ha ez nem így lenne, akkor fogalmam sincs mit tennék.


user neve ● 15 ●1 év
Vissza az elejére Go down
 
kevin holland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fly with me :: I lived it till the fullest :: Drivin drunk :: Kész előtörténetek-
Ugrás: