fly with me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


so fly with me
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
CHAT

 

 Step Up- Streetdance

Go down 
SzerzőÜzenet
lianna
..admins..
..admins..
lianna


●hozzászólások száma : 97
●csatlakozott : 2012. Jul. 30.

Step Up- Streetdance Empty
TémanyitásTárgy: Step Up- Streetdance   Step Up- Streetdance EmptyKedd Júl. 31, 2012 9:02 am

Azt hittem, hogy minden célba csak egyetlenegy úton lehet eljutni az életben. De ha rálépünk egy útra, azzal még nem kell lemondanunk minden más útról. Rájöttem, hogy az számít, ami útközben történik, csak az számít. A botlások, a pofonok, a barátságok, az utazás számít, nem a cél. Azt hiszem, valahogy bíznunk kell abban, hogy a jövő olyan lesz, amilyennek szeretnénk.
Step Up- Streetdance 65565499

2012-őt írunk. New York Cityben járunk, ahol a tánc kerül a középpontba. A Maryland művészeti iskola tanulói és az utcai táncosok összemérik erejüket. Nem feltétlenül szükséges küzdened, lehetsz akár kívülálló is vagy esetleg más szak tanulója. Ismered a filmet és megfordult a fejedben, hogy megalkotnád valamelyik filmbeli karaktert? Lehetséges, de előtte olvasd át a szabályzatunkat.
Minden csak rajtad áll. Legyél Te a főszereplő. Élj át kalandokat, versenyeket a barátaiddal és ellenségeiddel. Hidd el, hogy nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele!

http://stepup.forumsr.com/

Step up! Street dance.
Vissza az elejére Go down
 
Step Up- Streetdance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fly with me :: Crush a bit, little bit :: Livin’ my life-
Ugrás: